tepe

TR - ENG

YANGIN ALGILAMA SİSTEMLERİ

 

Tam güvenlik – Dünyanın her yerinde

 

Müşterilerimizi yüksek kaliteli ürün gruplarımızın yanında güvenlik proje çizimi ve sistem tabanlı çözümler gibi geniş bir servis hizmeti sunuyoruz. Güvenilir yangın algılama sistemlerinin geliştirilmesinin bir yöntemi vardır. Araştırma & geliştirmeye harcanan önemli yatırımların yanı sıra uluslararası kurumlarda aktüf görevler üstlenme ve teknik üniversiteler, yangın ile mücadele dernekleri, itfaiye ve test enstitüleri ile yapılan işbirlikleri sayesinde ürünlerimiz sadece teknolojik üstünlükleri garanti etmeyip aynı zamanda can ve mal güvenliği sağlanmması konularında önce bir  rol üstlenmiştir.

 

 Tamamen yedeklemeli (Redundant)

 

Yangın algılama panelinin görevi yangını mümkün olan en kısa sürede algılamaktır. Ne yazık ki, sistemde tek bir arıza oluşması durumunda bile bu mümkün değildir. Bu nedenle,

Schrack Seconet Yangın Algılama Sistemleri

taban 1

BMZ Integral, sistemin çalışmasını garanti altına almak için %100 yedeklemeli (redundant) bir sistem ile donatılmıştır. %100 yedeklemeli (redundant) sistem, bir yangın algılama paneline birbirinden bağımsız 2 sistemin monte edilmesi ile oluşmaktadır. Sistemin aktif olan kısmında bir arıza oluşması durumunda, sistem otomatikman bekleme konumundaki kısmı devreye alır. Sonuç olarak, yangın algılama sisteminin bütün fonksiyonları çalışmaya devam eder.

 

Üç seviyeli güvenlik

 

Schrack Seconet'in yangın algılama panellerinin çok merkezli yapısı sayesinde yangın algılama sistemini müşterinin taleplerini karşılayacak şekilde düzenlemek mümkündür. Binlerce detektörden oluşan sistemler hiç bir sorun ile karşılaşmadan devreye alınabilir. Yangın algılama panelleri birbirlerine çift loop devreleri ile bağlanarak kabloda 3 arıza meydana gelmesi durumunda bile çalışan "alt kontrol loop ünite"sini oluştururlar. Son olarak, SecoNET ağ sistemi sayesinde alt kontrol loop üniteleri birbirlerine bağlanarak sistemi istenildiği kadar büyütebilir.

> Kontrol Sistemleri

> Aksesuarlar

> Özel Detektörler

> Söndürme Sistemleri Kontrol Üniteleri

> Loop Teknolojisi

> Yangın Algılama Panelleri

Integral Uzaktan Kontrol Paneli

SecoLOG Yangın Algılama Yönetim Sistemi

SLZ/BLZ Integral C

SLZ/BLZ Integral

USB 501 Detektör Tabanı

MCP 535 Yangın İhbar Butonu

MTD 533 Kombine İnteraktif Detektör

Schrack ADW 511 hat ısı detektörü

VESDA yüksek hassasiyetli duman aspirasyon sis.

ASD 516 Duman aspirasyon sistemleri

Alev dedektörü

ECO Linear duman detektörü

Ardea Linear duman detektörü

SPB-E linear duman detektörleri

BA-IOM Giriş/Çıkış Modülü

BA-AIM Modülü

BA-OI3 Giriş/Çıkış Modülü

MCP 545 Yangın İhbar Butonları

BA-REL4 Röle Modülü