tepe

TR - ENG

3f1

VİZYONUMUZ

Bilişim dünyasındaki yenilikleri müşterileri ile sürekli paylaşan ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren Alcasis, çözüm portföyünü genişletmeye devam etmektedir. Yapısal kablolama ve sayısal santral sistemleri ile başlayan ve yıllar içerisinde networking, yangın algılama ve ihbar sistemleri, CCTV ve IP Kamera sistemleri eklenerek gelişen portföyü ile sektörel bazda çözümler üretmektedir.

 

Alcasis, konusunda uzmanlaşmış satış grubu, satış öncesi ve satış sonrası teknik destek grupları ile, bir sistem entegratör olarak müşterilerine tek elden anahtar teslimi çözümler sunmayı hedeflemektedir.

 

Genişleyen uzman kadrosuyla bilişim dünyasının hemen her alanında çözümler sunan Alcasis, müşteri odaklı çözümler üreterek, “müşteri memnuniyeti ve güvenilir iş ortağı olma” hedefiyle hareket etmektedir.

 

Misyonumuz, bilişim alanında yaptığımız araştırmalarla, teknik altyapımızın sürekli gelişimini sağlayarak ve verdiğimiz hizmet kalitesini en üst düzeye taşıyarak, müşterilerimizin teknoloji yarışında ön saflarda yer alması için çalışmaktır.

Alcasis, 2001  yılında, bilişimin her alanında portföyünü günden güne genişleten bir çözüm firması olarak kurulmuştur.

taban